Tieši tāpēc mums patīk krēmi

Rate this post

Tieši tāpēc mums patīk krēmiPerfekta āda 19 sekundēs – jūs ārstējat, aizsargājat, pārklājat. Vainas balzami var darīt visu-un ir ļoti svarīgi mūsu tualete. Kas padara pavisam jaunus priekšmetus tik unikālus, kādus vēl citus notikumus mēs varam sagaidīt: laiks jaunināšanai. Ja Vācija meklētu super zvaigzni skaistumā-BB losjons noteikti būtu silts fave. Maz kosmētikas kompānija, kas nav ieviesusi savu versiju 2014.gadā. Buzz par abiem burtiem nav īsti neparasts. Prece, kas mitrina, izlīdzina grumbas, nodrošina no saules gaismas, kā arī slēpj mazus trūkumus-kurš gan galu galā nebūtu sekotājs.

  1. Mēs atkal esam apkopojuši jums vissvarīgāko informāciju un ieskatījušies tieši nākotnē. Tieši tas, kas ir BB losjons? BB ir akronīms pinnes balzams, kas pārvērš kā “vainas balzams”.
  2. Tomēr daži uzņēmumi papildus sauc objektu mazliet enchanting elegance balzams. Āzijā, īpaši Korejā, tas faktiski ir zināms kopš 90. gadiem kā burvju risinājums ideālai ziloņkaula krāsai. Tur, aiz double B slēpj diezgan noncaurspīdīgs krēms ar augstu saules drošības mainīgo un arī balināšanas aktīvās sastāvdaļas.
  3. Vācijā, tas būtībā ir mūsdienu variācija tonēts dienas krēms: kā pamatu alternatīvu, tā apvieno saules aizsardzības, anti-novecošanās jaudu, kā arī mitrumu ar pieskārienu krāsu-un tādējādi piegādā gaismu rīku pārklājumu.

Kas tos radīja

Arī tad, ja BB losjoni uzplaukst tieši tagad: šie crossbreed produkti nav gluži tik jauni. Vācu Kosmetologs Christine Schrammek bija koncepcija 1960. gadu beigās. meklējot losjonu, kas mazina pasliktināto ādu un slēpj apsārtumu, viņa pastāvīgi strādāja pie piemērotas receptes, kā arī ieviesa sākotnējo defektu balzamu 1967.gadā.Kas tos radīja

Šī mattificējošā kopšana ar nomierinošu bisabololu, kā arī alantoīnu, kā arī pretiekaisuma cinka un lakrica ekstraktiem joprojām ir Esenes kosmētikas biznesa pārdošanas rezultāts šodien. Katrs 3. postenis, ko piedāvā Schrammek, nāk no Acne Balms ģimenes locekļiem. Atšķirībā no pavisam jaunu BB losjoni, classic ir nedaudz biezāka, kā arī daudz vairāk nontransparent. Turklāt oriģinālo produktu parasti lieto pēc dermatoloģiskām procedūrām, piemēram, lāzera terapijām vai ķīmiskām mizām. Tikai kā lietot BB losjonus? Pirmkārt, tāpat kā tonēts vai klasisks dienas losjons, tāpēc uzklājiet tieši uz mazgātās ādas.

Jūs redzēsiet, tas darbojas brīnišķīgi ar pirkstiem. Īpaši krāšņam rezultātam kosmētikas profesionālis Bobbi Brown iesaka izplatīt BB krēmu uz sejas ar līmeni, lielu suku vai mīkstu sūkli-līdzīgu pamatnei. Jūs varat ātri uzzināt, kuru tehniku jūs varat rīkoties, izmēģinot to.

Var integrēt

Tas nav problēma vispār-bieži pat piemērots līdzeklis! Ziemas sezonā vai ar patiešām sausu ādu dažas sievietes bieži vien nerūpējas tikai ar BB losjonu. Tad jūs varat izmantot visu rounder kopā ar dažādiem citiem produktiem. No rīta, piemēram, vispirms izmantojiet losjonu vai bagātīgu dienas aprūpi, tad BB krēmu. Ja parasti diezgan vieglā necaurredzamība ir nepietiekama: daži BB krēmi var būt slāņaini, tāpēc izmantojiet vairākos slāņos. Kā optimāla alternatīva svētku naktīm vai” negatīvām ādas dienām”, mūsu charm grupa iesaka: izmantojiet BB krēmu ar parasto aplauzumu.Var integrēt

Āda šķiet īpaši vienmērīga, un struktūra pielīp arī daudz labāk. Varianti, kas tika ieviesti pirms gada vai diviem, galvenokārt tika plānoti, lai piegādātu mitrumu-ar pieskārienu ēnā. Tomēr pašreizējie produkti ir daudz specializētāki, ti, pielāgoti dažādām prasībām, kā arī ādas problēmām. Piemēram, tie aizsargā dehidrētu, kā arī pilnīgi audzētu ādu ar glicerīnu, olīveļļu vai balto tēju no izžūšanas un agrīnām grumbām. Viņi nomierina maigu ādu, kas parasti ir pakļauta sāpīgumam, ar omega-3, Kā arī omega – 6 tauku maisījumu.

Komentēt