Tieši tā, kā pastiprināt imūnsistēmu

Rate this post

Tieši tā, kā pastiprināt imūnsistēmuTikai kā pastiprināt ķermeņa imūnsistēmu nakts laikā? Kad septembris sākas, uzmanība parasti tiek pievērsta nākamajam kritumam. Parasti tas ir infekciju, saaukstēšanās un tāpat arī gripas vilnis. Šogad tas būs unikāls kritums, jo joprojām nav vakcīnas pret Korona infekciju, un cilvēki domā, ko viņi var darīt paši, lai pastiprinātu viņu pašu ķermeņa imūnsistēmu. Mūsu idejas! Pastipriniet savu aizsardzību ar vitamīniem! Šis padoms, iespējams, ir tikpat vecs kā pati imūnsistēma-un joprojām ir viss un beigas-visas ķermeņa aizsargspējas! Īpaši tie, kas parasti nodarbojas ar infekcijām, saprot, cik svarīgi ir patērēt veselīgu un sabalansētu uztura plānu.

Svītrots: C vitamīns, iespējams, ir viens no slavenākajiem vitamīniem, lai stiprinātu ķermeņa imūnsistēmu. Šoruden, lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu ķermenis ir efektīvi nodrošināts. Tas samazina brīvo radikāļu ietekmi, kas rodas imūnās reakcijas laikā. Konkrēti C vitamīna trūkums ir nedrošs, jo tas samazina ķermeņa aizsardzību. Ķermenim ir grūtāk tikt galā ar vēsu vai infekciju. Tomēr ņemiet vērā arī D vitamīna uzņemšanu saules gaismā vai vitamīnu tablešu uzņemšanu kopā ar E vitamīnu.

Ķermeņa imūnsistēma un veselība

Pēdējos mēnešos tas ir praktizēts daudzās jomās: regulāri nomazgājiet rokas, kā arī pēc tam sanitizējiet tās. Pat bez Corona kritiena tas ir svarīgs padoms. Jo: ja mēs nonākam zvanu ar infekcijām un arī mikroorganismiem ārpus, kā arī tos uz mūsu rokām, viņi var arī iekļūt mūsu organismā, kā arī kādā brīdī aktivizēt stāvokli. Saņemot anti-baktērijas, ņemiet vērā piezīmi “ierobežots virucidāls”. Tas norāda, ka līdzeklis ir papildus uzticams pret apvalka vīrusiem, piemēram, Korona infekciju! SARS-CoV-2 pieder pie apvalka vīrusiem, un tādēļ to var arī inaktivēt ar anti-baktērijām, kurām ir pierādīts, ka tām ir “ierobežots virucidāls” darbības spektrs.Ķermeņa imūnsistēma un veselība

Vingrojumi un arī svaigs gaiss gūst labumu no katras iespējas pastaigāties rudens saules gaismā šis zaudējums! Treniņu palīdz aktivizēt vielmaiņas procesu un ir faktiski pierādīts, lai uzlabotu jūsu organisma aizsargspējas. Dzēsts: tas darbojas šādi: izmantojot darbību, jūsu ķermenis uzsāk adrenalīnu, kas pēc tam izraisa jūsu aizsardzības šūnu ātrāku vairošanos. Šo “stimulu” rezultātā ķermeņa imūnsistēmā notiek apmācības rezultāts: bīstamās šūnas tiek noņemtas ātrāk, un leikocīti ir aktīvāki. Tas ļaus daudz labāk izvairīties no jūsu ķermeņa.

Visefektīvākā imūnsistēma

Visefektīvākā imūnsistēmaJa jūs vēlaties iegūt pēc iespējas piemērotāku aukstā sezonā, noteikti palīdzēs šādi režīmi: dodieties uz piesardzību! Jebkura persona, kas regulāri mosts iespējams eksāmeniem pie ārsta, saņem ļoti agri paziņojumu, ja kaut kas ir nepareizs. Šajā DAK-Gesundheit pārskatā jūs varat noskaidrot, kuri preventīvie pasākumi ir pieejami! Daudz vingrinājumu (svaigā gaisā), tomēr nav daudz, ka jūs nokļūstat mājās. Uzpildiet degvielu ziemas mēnešos saule: pēc iespējas augstāka-paaugstina garastāvokli, kā arī D vitamīna līmeni. Palieciet no vēsām kājām, sēžot stundas (birojā). Peters: “arī šeit kustība palīdz, arī mazais kapliņš zem galda.

  1. Turklāt Kneipa dziedina, kā arī biezas zeķes.”Ēdot sezonas augļus un dārzeņus:” tam nav jābūt tropu augļiem. Āboliem, kā arī kāpostu veggies ir tieši tas, ko mūsu ķermenis prasa tagad!profesionālis saprot.
  2. Uzturiet sasildīto iekštelpu gaisu mitru: sausums pasliktina elpošanas sistēmas barjeras funkciju, kā arī padara vīrusu mazāk sarežģītu. “Starp citu: arī anti-baktēriju spirts, ieelpojot, var sasprindzināt gļotādas slāņus,” skaidro Peters.
  3. Tik daudz labāk neieelpot tik dziļi, kad dekontaminē! Sazinieties ar saviem līdzcilvēkiem: pat šajā grūtajā laikā tas ir ļoti svarīgi un iespējams (piemēram, elektroniski).

Komentēt