Rokasgrāmata iesācēju vecākiem

Rate this post

Viņi gāja cauri maternitātei, darbam, kā arī dzemdībām, un arī šobrīd viņi ir gatavi doties uz dzīvesvietu un arī sākt dzīvi ar savu zīdaini. Bet, kad viņi ir mājās, viņi varētu justies kā viņiem nav ieteikumu, ko viņi dara. Šīs norādes var palīdzēt arī visvairāk nervu iesācēju mammas un tēti nekavējoties justies pārliecināti par uzdevumu rūpēties par jaundzimušo. Palīdzības pieprasīšana pēc dzimšanas Apsveriet iespēju saņemt palīdzību visā šajā brīdī, kas var būt ļoti milzīgs un izmisīgs. Atrodoties veselības aprūpes iestādē, runājiet ar apkārtējiem ekspertiem.

Rokasgrāmata iesācēju vecākiemDaudzās veselības aprūpes iestādēs ir barošanas speciālisti vai laktācijas eksperti, kas var palīdzēt jums sākt barošanu ar krūti vai konteineru barošanu. Māsas ir arī fantastisks avots, lai uzzinātu, kā pacelt, burp, pārveidot un rūpēties par savu bērnu. Lai saņemtu palīdzību mājās, iespējams, vēlēsities strādāt ar bērnu medmāsu, zebieksti vai pusaudžu blakus kaimiņu, lai palīdzētu pāris dienas pēc dzimšanas. Jūsu ārsts vai medicīnas iestāde var palīdzēt jums atrast informāciju par mājas palīdzību un, iespējams, var ieteikt dažus mājas palīdzības uzņēmumus.

Rūpējoties par jaundzimušo

Ja jūs neesat pavadījis daudz laika ap jaundzimušajiem, viņu vājums varētu būt iebiedējošs. Šeit ir daži pamati, kas jāpatur prātā: Tīriet rokas (vai izmantojiet roku sanitizer) pirms zīdaiņa uzņemšanas.

Rūpējoties par jaundzimušo Zīdaiņiem joprojām nav spēcīgas imūnsistēmas, tāpēc viņi ir pakļauti infekciju riskam. Skatiet to visiem, kas pieskaras bērnam, ir kārtīgas rokas. Turiet bērna galvu un arī kaklu. Kad putnēns zīdainis, paceļot to uz augšu, vai ar ko uz leju, tas ir nepieciešams, lai saglabātu savu galvu. Nekad dzert jaundzimušo, vai nu spēlēt vai dump savu stresu. Jerks var izraisīt asiņošanu smadzenēs un arī pat nāvi. Ja jums ir nepieciešams pamodināt zīdaini, nedrebiet bērnu; tikai insults mazuļa kājām vai vaigiem. Pārliecinieties, ka, ievietojot savu bērnu, piestipriniet zīdaiņu ratiņus vai drošības sēdekļu siksnas. Ierobežošanas uzdevumi, kas var būt ārkārtīgi pēkšņi vai izraisīt satricinājumus. Paturiet prātā, ka jaundzimušais nav gatavs neapstrādātām videospēlēm, piemēram, šūpojot uz ceļiem vai tossing gaisā.

Galvojumu, kā arī garantējot zīdainim

Līmēšana, iespējams, ir viena no patīkamākajām bērnu ārstēšanas sastāvdaļām, kā arī notiek labākā jutīguma līmeņa laikā pirmajās stundās un arī dienās pēc nosūtīšanas, kad vecāki veido dziļu saikni ar bērnu. Fiziskā tuvība var veicināt psiholoģisko saikni. Zīdaiņiem piesaiste veicina emocionālo izaugsmi, kas ietekmē to attīstību dažādās citās vietās, piemēram, fiziskajā attīstībā:

  • Vēl viens veids, kā saistīt, ir “iemīlēties” ar zīdaini. Bērni izveido labi, ja viņiem ir vecāks vai cits pieaugušais savā dzīvē, kas viņus mīl bez nosacījumiem. Sāciet līmēšanu, šūpojot un rūpīgi tīrot savu bērnu.
  • Gan jūs, gan jūsu biedrs var gūt labumu no “ādas-ādas” sazināties ar kamēr šūpošana vai barot savu zīdaini. Zīdaiņi, īpaši preemies un tiem, kam ir medicīniskas problēmas, varētu atbildēt uz zīdaiņu masāžas.
  • Daži masāžas veidi var palielināt galvojumu un palīdzēt jūsu mazulim augt, kā arī attīstīties. Ir daudz publikāciju, Kā arī videoklipi par bērnu masāžas terapijām; jautājiet savam medicīnas speciālistam ieteikt dažus.
  • Tomēr, tas ir nepieciešams, lai būtu piesardzīgs, jo zīdaiņiem nav tik spēcīga kā pieaugušajiem; līdz ar to ir ļoti svarīgi, lai masāža terapija tos maigi.

Komentēt