Ir slaids ķermenis bez iniciatīvas

Rate this post

Ir slaids ķermenis bez piepūles? “Vai jūs arī dažreiz apšauba, kāpēc dažiem cilvēkiem, šķiet, ir slaids ķermenis bez lielām pūlēm,bet citi cenšas, kā arī cenšas katru dienu, bet tikai nesasniedz savu mērķi?” Nav. Es nekad nejautāju sev šīs bažas sākotnējo sastāvdaļu-iemeslu var atrast tieši šeit: acīmredzot. Nav. Šīs izmeklēšanas 2. sastāvdaļa ir meli. Nav neviena, kas varētu iegūt ražu bez investīcijām-nekad un arī nav vietas, jebkurā vietā. Jā, starp tām ir “dāvanas”, tomēr to redz tikai tie, kas neplāno apstiprināt “finanšu ieguldījumu regulu”. Katru maz lieta jums iegūt, jums ir pelnījuši.Ir slaids ķermenis bez iniciatīvas

Viss, kas jums nav iegūt, jums ir vērts. Real: tie, kuriem ir ne-tievs ķermenis, to ir pelnījuši. Ķermenis nekad nemelo. Vai jūs tiešām uzskatāt, ka persona varētu “darīt visu iespējamo, kā arī mērķis ikdienā” bez kļūst vēlamo rezultātu? Vai tas nav atšķirīgs? Ka ir cilvēki, kas ir nepareiza metode (konkrētam mērķim), kā arī brīnums, kā arī ir žēl, kā arī sajukums utt. ka viņi nesasniedz savu mērķi – tomēr noteikti nekad neapšaubītu viņu pieejas izvēli? Jā, jūs to esat pelnījuši, ja neapšaubāt savas darbības.

Personas apkopo visu, kas atrodas sadaļā “numurs”

Personas apkopo visu, kas atrodas sadaļā numursNepareizi, ja jūs domājat, ka jūs plānojat būt 6 pack kā vīrietis un arī. DSHS aromāts liecina par ķermeņa tauku procentu – “normālo vērtību” vīriešiem ar 15%. Lai būtu redzams ripped vēders, ķermeņa tauku procentu-krietni zem-12% ir būtiska. Lai to izdarītu, jums jāatzīst, ka no 30 gadu vecuma vismazāk puiši ir 15%. Piemērs: ja jau ir divkāršs zods, jūs jau esat vairāk nekā 30%. Un tagad meklēt, lai mērķētu 1. un 2. Tātad vīrietis ir 3 reizes nedēļā veselības klubā, kā arī nav absolūti nekas Ar veļas dēlis spītīgs vēders. Ķermeņa tauku procenti pieņem lēmumu gatavošanas zonā.

  1. Tikpat labi kā tikai. Kāpēc? Tā kā viņas ķermenis ir “1 litru mašīna”. Jo, kad jūs bijāt uz elipsveida mašīna cross fitnesa instruktors par hr, jūsu ķermenis patērē diezgan pāris kalorijas.
  2. Tā kā jūsu ķermenis, kad jūs faktiski esat nokļuvis eliptiskajā mašīnā, šķērso fitnesa instruktoru stundu, uzlabo alkas, lai nodrošinātu, ka jūs atgriežat (dažas) uzņemtās kalorijas. Jūsu ķermenis galvenokārt ir par izdzīvošanu. Kāpēc viņam vienkārši jāatbrīvo depo tauki, kurus viņš ir tik sīki uzglabājis? Dažādi citi ir: ko jūs darāt, kad esat atpakaļ? Ko jūs patērējat pēc tam.
  3. Vai jums ir neiecietība pret ogļhidrātiem? Vai jūs joprojām neesat īsti pārliecināts, vai jums ir ogļhidrātu nepanesamība? Atbildiet uz bažām un pēc tam uzziniet, ko jūs varat darīt ar to, ja esat.

Vai jums ir liekais svars

Vai jūs parasti jūtaties nolietojies, īpaši pēc ogļhidrātu bagātas maltītes? Vai tie galvenokārt ir neaizsargāti? Vai jūs bieži tiešām jūtaties izsalcis, vai arī jums ir cieta tieksme pēc ogļhidrātiem vai saldumiem? Vai jūs jūtaties reibonis vai dazed, kad esat izsalcis.Vai jums ir liekais svars

Vai jūsu glikozes līmenis asinīs ir ” tipiskā “augšējā šķirnē, vai arī jums ir cukura līmeņa izmaiņas asinīs? Vai jums rodas prāta migla, stress un trauksme, trauksme, ādas problēmas, locītavu sāpes, muskuļu diskomforts, hormonu problēmas un/vai miega traucējumi? Ja jūs atbildējāt uz ” Jā ” uz diviem vai vairākiem no šiem jautājumiem, jums var būt nepanesība pret ogļhidrātiem. Jums var papildus būt asins aina, kas nepieciešama, lai apstiprinātu savas aizdomas. Apskatiet savu hemoglobīna A1C līmeni, kas ir jūsu parastā cukura līmeņa asinīs momentuzņēmums iepriekšējo trīs mēnešu laikā.

Nav patērējuši saldos ēdienus. Ko darīt, ja jūs reaģējat uz ogļhidrātiem? Ar pāris diētas režīma izmaiņām jūs varat ērti iegūt izpratni par ogļhidrātu nepanesamību un atjaunot savu spēku. Izpildiet tālāk sniegtos ieteikumus, lai sāktu darbu.

Komentēt