Attīstības stadijas

Rate this post

Lai pavadītu jūs par šo fantastisko vecāku un tēva pieredzi, zemāk ir daži orientieri. Tie palīdzēs jums izsekot jūsu bērna attīstību, un viņi dos jums koncepcijas aktivitātēm baudīt kopā ar viņu. Ir svarīgi vēlreiz uzsvērt, ka šeit parādītie vecumi ir pasākums.

Attīstības stadijasKatrs jaunietis attīstās pēc savas likmes un var iegūt pavisam jaunas prasmes nedaudz agrāk vai nedaudz vēlāk. Zemāk Jūs noteikti atradīsiet informāciju par dažādiem izaugsmes aspektiem katram vecumam:

  • Motora augšana vai motora spējas;
  • Komunikācija, kā arī valodas attīstība;
  • Izpratnes veicināšana (kognitīvā);.
  • Partnerību attīstība (socioafektīvs).

Agrīniem zīdaiņiem (dzimuši pirms 37. grūtniecības nedēļas)

Bērnam, kas piedzimis pirms termiņa, ir jāatgūst izaugsmes nedēļas, kuras viņš izlaida mātes dzemdē. Šī catch-up ir atturējusies darīt ar burvju, tiklīdz tas ir piedzimis. Tas notiks lēni, līdz aptuveni 2 gadu vecumam.

Agrīniem zīdaiņiem (dzimuši pirms 37. grūtniecības nedēļas)Jebkuram kontrastam ar attīstības līknēm, attīstības posmiem vai citiem bērniem, jums būs jāizmanto jūsu bērna koriģētais vecums,vai arī jums var būt nepieciešama arī. Lai labotu bērna vecumu, kas dzimis pirms termiņa, pietiek ar to aprēķināt no paredzamās dzimšanas dienas. Padomājiet par, piemēram, 1. Martu kā paredzamo dzemdību datumu. Ja jūs dzemdējat 1. janvārī, pēc 7 mēnešiem vai 32 grūtniecības nedēļām, tas ir 2 mēnešus agrāk nekā gaidīts.

Aprēķinot jūsu zīdaiņa koriģēto vecumu, atskaitiet šos divus mēnešus tā, it kā viņi būtu dzimuši pilnā termiņā. Tātad 1. aprīlī viņam būs 3 mēneši patiesa vecuma, bet 1 mēnesis fiksēta vecuma. Mēs motivējam jūs runāt ar asociāciju des parents d ‘ enfants préma-Québec (skatīt asociācijas, uzņēmumus un arī atbalsta sistēmu).

No dzimšanas līdz 2 mēnešiem

Elektromotora spējas. Visā ļoti pirmajās nedēļās, jūsu bērns soļi, tomēr viņš ir maz kontroli pār savu darbību. Viņa atklāj modināt. Ja jūs pieskarties laikā viņa roku, viņš mēģinās izspiest pirkstu. Ja viņa gultā ir mobilais, viņš to apsvērs; ātri, apmēram 1 mēnesi, viņš ar acīm ievēros kustīgu priekšmetu. Viņš noteikti reaģēs uz grabulīša skaņu, kas ir pagriezta pie viņa. Viņa elektromotora prasmes ir slikti sakārtotas, un arī viņa darbība nav brīvprātīga. Neuztraucieties, tas ir regulāri. Viņš paliek refleksu stadijā, kas noteikti izzudīs, jo viņa smadzenes kļūst pilnībā izaugušas.

No dzimšanas līdz 2 mēnešiemMoro reflekss apraksta, ka viņš izplūst, kad viņš dzird skaļākus trokšņus vai kad viņš tiek ātri pārvietots. Tas neliecina par drausmīgu nemieru. Nepieredzējis reflekss ir labi izveidots. Tas ļauj viņam barot vai atdzist, turot roku pie mutes. Pozicionēšanas refleksa blakusprodukts liks viņam pārveidot galvu, ja jūs kutināt Viņa vaigu vai roku; tas noteikti papildus ļaus viņam iet ar krūti. Automatizētā atbilde parādās, kad jaundzimušais ir noturīgs zem rokām un arī vertikālā stāvoklī; pēc tam viņš veic dažus soļus uz eksāmenu galda (ārsts var jums parādīt). Protams, viņš nevar nēsāt savu svaru. Tas nav noderīgi, lai stimulētu šo refleksu, jūsu bērns noteikti nebūs pastaigāties agrāk.

Komentēt