Ādas augi ādas plankumi: kad likvidēt

Rate this post

Neskaitāmi labdabīgi audzēji var augt ādā, piemēram, ateromas, lipomas un fibromas. Tie nav bīstami, tomēr bieži vien kairinoši. Tāpat kā, lai ārstētu tos pie vārda vienreizēju signalizācijas sistēmas zvani skaņu, gandrīz visi nekavējoties domā par vēzi. Tomēr lielākā daļa izaugumu ir labdabīgi, pēc tam tiek atklāts viss skaidrs. Tomēr, ņemot vērā, ka šie izaugumi var papildus radīt sāpes, tomēr tie bieži tiek novērsti. Tomēr tieši tā, kā es varu atpazīt, vai pietūkums, ko var sajust, patiesībā ir nekaitīgs vienreizējs? Atbilst pārskatīšana sniedz sākotnējos padomus.Ādas augi ādas plankumi kad likvidēt

Tomēr tikai ārsts var veikt medicīnisko diagnozi. Konsekventa Atherome.Am sākotnēji vietne jūtas kā pūtīte, kā arī izskatās tik līdzīga. Tomēr defekts pēc laika nepazūd, bet reizēm kļūst tikpat milzīgs kā valrieksts. Ateromas veidojas ādā no aizsērējušām sviedru dziedzeriem, ap kuru tiek veidota kapsula. Tās var notikt visās ķermeņa vietās. “Tie parasti tiek atklāti uz neskūtas galvas vai sejas,” saka skolotājs Vilhelms Stolzs no Städtische Klinikum München.

Mīkstas lipomas

Mīkstas lipomasŠie gabali atpūšas daudz dziļāk nekā ateromas. Tie parasti parādās taukaudos zem ādas, tomēr var papildus augt muskuļu audos. Tās ir apvalkotas taukaudu šūnas, kas vairojas. Viņi pakāpeniski paplašinās, bet gadu gaitā palielinās. Apaļas mezgli, kas var sasniegt apkārtmērs ķiršu un-neparastos gadījumos – ka citronu un arī lielāks, ir mīksts uz tausti, un arī var tikt pārvietoti. “Ja jums ir paveicies, ateromas paliek dažus milimetrus niecīgas,” saka Stolz. No otras puses, ja tie sasniedz noteiktu izmēru, sēž uz sejas vai tiek mehāniski uzspiesti, tie parasti tiek likvidēti. Kad apvalkotās poras kļūst iekaisušas, tās attīstās agonizējoši abscesi. Nekad atklāt ateromas par savu. Baktēriju iekļūšanas porās draudi ir augsti. Daudz labāk sanitize vietā, piemēram, ar posteņiem, kas sastāv no povidona joda. Papildus tam Knubbel vienkārši izveidotu atkārtoti.

  1. Mīkstās lipomas šie audzēji atpūšas daudz dziļāk nekā ateromas. Tie parasti rodas taukos zem ādas, tomēr var paplašināties arī muskuļu šūnās.
  2. Tās ir iekapsulētas taukaudu šūnas, kas vairojas. Viņi lēnām paplašinās, bet gadu gaitā aug lielāki.
  3. Sfēriskie mezgli, kas var sasniegt ķiršu apkārtmēru un-neparastos gadījumos-citrona un lielāku, ir mīksti uz pieskārienu un arī var tikt pārvietoti.

Šos mazos notikumus sauc arī par stumbra izliekumiem. Bet tas noved pie tā, ka fibromas nav īstas kārpas. “Tas ir saistaudu šūnas, kas reizina,” norāda Stolz. Parasti ādas krāsas, Mīkstas un arī noapaļotas mezgliņas sēž uz apakšdelma, kakla, plakstiņiem vai cirkšņa vietā.Lipīgs fibromas

Fibromas ir nekaitīgas. Ja tie traucē vai kļūst pietūkuši, tos var novērst. “Tie ir sadalīti ādas virsmā ar tīrām un sterilām šķērēm,” norāda doktors Fenkls. Tāpat ar aukstu tiek apstrādāts vai ar medicīniskās apdedzināšanas dzelzs veidu. Nevajadzētu sevi ārstēt mezgliņus. Ātri baktērijas var nokļūt brūcē, vai vietne daudz asiņos. Ja izaugsme tiek novērsta, nedaudz rēta paliek. “Jo daudz labāk jūs rūpēsieties par brūci pēc ķirurģiskas procedūras, jo labāk tas atgūstas,” norāda Fenkls. Tas ietver regulāri dezinficē svaigu zīmi, saglabājot to sausu, nepiemīt spriedzi, kā arī aizsargājot to no UV gaismas.

Turklāt traumas atgūst daudz labāk, ja jūs glābjat sevi un nesmēķējat. Aprūpe: nelietojiet marķējuma ziedi jaunizveidotās vietās. Ja brūce ir aizvērta, tad pēc dažām nedēļām jūs varat lietot unikālus krēmus, kas hidratē šūnas.

Komentēt